Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку, транспортного податку та туристичного збору в м. Білій Церкві на 2019 рік»

Дата :
2018-04-20

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку, транспортного податку та туристичного збору в м. Білій Церкві на 2019 рік».

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку міста Білої Церкви відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з урахуванням набуття чинності Закону України «Про державну  допомогу суб'єктам господарювання».

Головним розробником проекту регуляторного акта є управління економіки Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 15, кабінет №6, E-mail: economy@bc-rada.gov.ua .

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку, транспортного податку та туристичного збору в м. Білій Церкві на 2019 рік» та аналіз регуляторного впливу до нього розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів http://bc-rada.gov.ua/ в розділі «Актуально».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00) у письмовому або в електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради:

09117, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 15, кабінет №6, тел/факс 5-96-05.

E-mail: economy@bc-rada.gov.ua .

Заступник міського голови                                                          І. Новогребельська