Навчально-практичне тренування за ввідною командою «Пожежа» в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня № 18 спільно із загоном швидкого реагування ДСНС Білої Церкви

|  20. 04. 2018

19 квітня 2018 року в БЗШ № 18 відбулися заходи до Дня цивільного захисту. Відповідно до графіка проведення  спеціальних  об’єктових навчань і тренувань із питань цивільного захисту за ввідною командою «Пожежа» в закладі було проведено навчально-практичне тренування та відпрацьовані дії під час екстреної евакуації.

За сигналом сирени, що сповіщала навчальну тривогу, учні організовано залишили приміщення відповідно до схеми евакуації. На стадіоні школи відбулося організоване шикування та звірка присутності всіх учасників освітнього процесу. За сприяння начальника Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України в Київської області Юрченка Віктора Леонідовича до закладу прибув загін швидкого реагування ДСНС, й учні мали можливість спостерігати за чіткими та злагодженими діями рятувальників, які швидко локалізували умовне вогнище загоряння.

Окрім цього, у закладі було організовано виставку газет та плакатів на відповідну тематику; проводилися інформаційні перерви біля планів евакуації та виставки лепбуків; відбулися години спілкування «Безпека життя та дії в надзвичайних ситуаціях»; продемонстровані науково-популярні, хронікально-документальні та навчальні фільми.

Також із працівниками школи були проведені навчання з відпрацювання вмінь користуватися вогнегасниками.

Життя – найцінніший скарб! Під таким гаслом пройшов День цивільного захисту в БЗШ №18.