Відбувся черговий особистий прийом міського голови

|  19. 04. 2018

18 квітня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 18 білоцерківців.

Містяни звернулися із загальногромадськими та особистими питаннями. Зокрема були озвучені питання про благоустрій міста: можливості знесення самовільно встановлених гаражів по вул.. Леваневського, оновлення асфальтного покриття у районі пров. 1 Річковий та пров. Пролетарський, благоустрої території житлових масивів Томилівський та Леваневського, вул. О. Гончара, двору по вул. І. Мазепи.

Також білоцерківців цікавило питання щодо розформованого навчально-виробничого комбінату та щодо забезпечення надання належних послуг у повному обсязі Білоцерківським центром соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс».

Жителі будинку по вул.Турчанінова, 11 звернули увагу на потребу утеплення,  а по вул..Першотравнева, 69а на ремонт під’їздів у будинках. Також запитували про можливість облаштування водовідведення в районі пров. 1 Водопійний. Містяни просили звернути увагу на питання торгівлі алкогольними напоями в кіосках по вул.. Леваневського, функціонування МАФу по вул.Коновальця.

Деякі білоцерківці просили посприяти щодо отримання житла та у вирішенні земельних спорів із сусідами.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.