Петрик Юрій Федорович

Народився 06 березня 1966 року в с. Червоний Шлях Ніжинського району Чернігівської області. Громадянин України.

Освіта – повна вища, у 1990 році закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В.Гоголя за спеціальністю «Математика». Учитель фізики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Трудову діяльність розпочав у серпні 1990 р. на посаді вчителя фізики середньої школи №20 м. Білої Церкви.

З серпня 2006 року працював директором загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Білої Церкви, яка у 2008 році була реорганізована в спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов.

З грудня 2010 року тимчасово виконував обов’язки начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

З  лютого 2011 року працює на посаді начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Автор і співавтор більше 30 публікацій і посібників для керівників і заступників директорів закладів освіти. Коло наукових інтересів: управління закладом освіти, організація дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності закладів освіти, освітній менеджмент.

Депутат Білоцерківської міської ради V, VI, VII скликань.

Член Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Член постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Одружений, має двох доньок.