Обговорення пенсійного забезпечення

|  16. 02. 2018

16 лютого в м.Біла Церква відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного. Захід відбувся у приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету.

Під час заходу начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов ознайомив присутніх з підсумками роботи органів Пенсійного фонду України в Київській області за 2017 рік та станом реалізації завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

Варто зазначити, що протягом минулого року  профінансовано пенсійні виплати у повному обсязі на загальну суму  більше 14 мільярдів гривень. Після проведених перерахунків у жовтні минулого року, середній розмір пенсій на Київщині збільшився майже на 550 гривень і тепер становить 2 501 гривню. У регіоні наразі функціонує більше сотні точок обслуговування громадян щодо пенсійних питань.

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний зазначив, що фахівцями сфери  і надалі докладатимуться всі зусилля для забезпечення доступного та якісного обслуговування громадян, а також  своєчасного призначення та виплати пенсій.

На запитання міського голови Геннадія Дикого щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний запевнив, що незабаром до Верховної Ради України буде подано проект нового пенсійного закону для військовослужбовців і співробітників силових структур. У разі  ухвалення народними депутатами України цього закону, пенсії для пенсіонерів відповідних категорій будуть перераховані починаючи з 01 січня 2018 року (заднім числом). У бюджетах держави і  Пенсійного фонду є достатній ресурс коштів   для збільшення цих пенсій.

На заході також були присутні депутати Київської обласної ради: Наталія Бігарі та Анатолій Даниленко, заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Ігор Мещан , керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий, заступник голови Білоцерківської районної ради Юрій Савчук, а також керівники регіональних відділень Пенсійного фонду в Київській області та інші.

Фотографії до новини тут