ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації - Плану зонування територій м. Біла Церква

Дата :
2018-01-19

Білоцерківська міська рада Київської області  інформує:

01 січня 2018року, у відповідності ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 555, закінчилися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації - Плану зонування територій м. Біла Церква. Оголошення про проведення громадського слухання було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради www.bc-rada.gov.ua у рубриці «актуально» з відповідними графічними матеріалами та опубліковано у газеті «Громадська думка» № 95-96- (13588-13589) від 01 грудня  2017р.

05 грудня 2017 року була проведена презентація проекту містобудівної документації - Плану зонування територій м. Біла Церква розробленого ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, у приміщенні малого залу Білоцерківської міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого,15 м. Біла Церква.

Ознайомитись зі звітом про результати розгляду та врахування пропозицій громадськості, юридичних та фізичних осіб під час проведення громадських слухань щодо розроблення проекту Плану зонування територій м. Біла Церква, можна за допомогою переходу за посиланням.

Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської ради