ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації - Детального плану території вздовж берега річки Рось...

Дата :
2018-01-19

ПОВІДОМЛЕННЯ
про завершення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації - Детального плану території вздовж  берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річкової, Запорізької та Водопійної в м. Біла Церква Київської області

Білоцерківська міська рада Київської області  інформує:

01 січня 2018року, у відповідності ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 555, закінчилися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації - Детального плану території вздовж  берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річкової, запорізької та Водопійної в м. Біла Церква Київської області. Оголошення про проведення громадських слухань було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради www.bc-rada.gov.ua у рубриці «актуально» з відповідними графічними матеріалами та опубліковано у газеті «Громадська думка» № 95-96 (13588-13589) від 01 грудня  2017р.

05 грудня 2017 року була проведена презентація проекту містобудівної документації - Детального плану території вздовж  берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річкової, запорізької та Водопійної  в м. Біла Церква Київської області розробленого ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, у приміщенні малого залу Білоцерківської міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого,15 м. Біла Церква.

Під час громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення даного проекту містобудівної документації пропозицій та зауважень від мешканців міста не надходило.

Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської ради