«Кожна людина має бачити сонце…»

|  19. 01. 2018

19 січня в Білій Церкві відбулася науково-практична конференція на тему: «Регіональні особливості офтальмологічної патології». Захід був організований Кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та за сприяння управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Учасників семінару привітала заступник начальника управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради Людмила Гадіяк, яка відмітила, що такі заходи корисні для фахівців та сприяють отриманню нових знань та досвіду, які необхідні у процесі впровадження медичної реформи.

Під час конференції з презентацією на тему організаційних аспектів сучасної офтальмології виступив доктор медичних наук, завідувач кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Шупика Сергій Риков. Він зупинився на державних нормативних документах, які регламентують вимоги щодо діагностики та лікування очних захворювань, особливостях проведення хірургічного лікування, навів статистичні дані та тенденції щодо захворюваності на дані види хвороб в Україні.

Кандидат  медичних наук, завідувач лазерного відділення Центру мікрохірургії ока Станіслав Сук зосередив увагу присутніх на темі особливостей діагностики та лікування патології очного дна, зокрема за допомогою найновіших лазерних технологій.

Під час семінару присутні мали змогу поставити спікерам запитання та отримати відповіді на них.

У заході взяли участь лікарі-офтальмологи лікарень тих міст та районів, які входять до Білоцерківського госпітального округу, представники громадськості та ін.