Цього разу на прийомі у міського голови було 20 осіб

|  18. 01. 2018

У середу, 17 січня, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 20 білоцерківців.

Жителі міста звернулися з низкою питань – як загальногромадських, так і особистих.

Зокрема, озвучені питання стосувалися благоустрою міста, а саме: оновлення асфальтного покриття вул.Героїв Крут та облаштування дощових стоків на ній; благоустрою вул.Ставищанська, берегу р.Рось у районі пров. І.Франка. З проханням відремонтувати проїжджу частину вул. І.Кожедуба також звернувся один із її жителів.

Низка питань до міського голови також стосувалася встановлення тарифів на теплопостачання та нарахувань пільг за спожиті комунальні послуги; розгляду можливості відновлення гарячого водопостачання у Білій Церкві.

Деякі білоцерівці просили посприяти щодо отримання житла, закінчення будівництва будинку, знесення частини іншого, приватизації земельних ділянок та ін.

Небайдужий білоцерківець акцентува увагу на питанні захисту тварин, недопущенні тримання їх у неволі та ганебного ставлення до них.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагодуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м.Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.