На конкурс подано 8 варіантів облаштування площі Героїв Небесної Сотні

|  16. 01. 2018

15 січня у Білій Церкві відбулося робоче засідання журі на кращий ескізний проект реконструкції площі по вулиці Героїв Небесної Сотні зі спорудженням пам’ятника з метою вшанування загиблих героїв Небесної Сотні та борців за волю і Незалежність України.

У ході заходу присутніх було поінформовано про виключення зі складу журі трьох осіб у зв’язку з тим, що вони є учасниками конкурсу проектів. Додатково до складу журі включили: заступника міського голови Ольгу Бакун та секретаря міської ради Вадима Кошеля.

Міський голова Геннадій Дикий зазначив: «Я хотів би, щоб рішення щодо проекту приймали фахівці: працівники управління містобудування та архітектури, професійні архітектори та художники. Це мають бути люди, які компетентні у цій справі. І тоді місто матиме змістовний пам’ятник про важливу роль героїв у становленні та розвитку нашої країни».

Для присутніх була проведена коротка презентація проектів. Всього авторами було представлено 8 проектів по реконструкції площі зі спорудженням пам’ятника по вулиці Героїв Небесної Сотні.

Присутніми було вирішено розмістити стенди із проектами у виставкових залах Центральної бібліотеки (Торгова пл., 4/27) та філіалі №8 (вул. Леваневського, 55) для ознайомлення білоцерківців із ними, а також для отримання їхньої думки та бачення. Також вирішили організувати зустріч, на якій відбудеться детальна презентація проектів та їх вивчення членами журі.

У заході взяли участь: заступники міського голови Ольга Бакун, Ольга Настіна та Валерій Гнатюк, радник міського голови Микола Антонюк, в.п. начальника управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради Петро Захарченко, голова Національної спілки архітекторів України Аркадій Дубік, головний архітектор фірми «Каскад» Віктор Деркач, директор фірми «Каскад» Олег Пусков, архітектор, директор персональної творчої архітектурної майстерні Олег Сафонов, головний архітектор ПНТП «Ефект» Віктор Лошак та ін.

Фотографії до новини тут