ПОВІДОМЛЕННЯ про продовження терміну прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта «Про затвердження комплексної схеми розміщення зовнішньої реклами території міста Біла Церква»

Дата :
2018-01-16

Відповідно до Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міська рада повідомляє про продовження терміну прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта «Про затвердження комплексної схеми розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква» (оприлюдненого в друкованих засобах масової інформації та на сайті міської ради 06 грудня 2017 року) до 11 лютого 2018 року.

Даною комплексною схемою передбачено упорядкування існуючих об’єктів зовнішньої реклами з урахуванням положень чинного законодавства, вимог державних будівельних, санітарно-гігієнічних норм, існуючих планувальних обмежень, а також вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та охорони об’єктів історико-культурної спадщини з визначенням відповідних зон та підвищення якісного рівня міського середовища, забезпечення експлуатаційних характеристик  його складових у тому числі дотримання безпеки експлуатації об’єктів дорожньо-транспортного руху.

Комплексною схемою передбачається обмеження об’єктів зовнішньої реклами за чотирма форматними зонами, що визначаються в межах конкретних вулиць, площ, бульварів.  В свою чергу, форматна зона «0» діє в межах трьох історичних ареалів міста та зонах охорони пам’яток, передбачає розміщення рекламних конструкцій до 2.16 кв. м. Форматна зона «1» передбачає розміщення рекламних засобів до 6,5 кв. м. У межах форматної зони «2» можливе розміщення рекламних конструкцій до 12 кв. м. за типологією визначеною затвердженим Класифікатором рекламних конструкцій. Форматна зона «3»  передбачає розміщення рекламних засобів до 18 кв. м. та включає територію міста Біла Церква, яка не увійшла до «0», «1», «2» форматних зон.

З проектом рішення, матеріалами схеми та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради  https://new.bc-rada.gov.ua/  та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (тел. 5-59-18).

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому вигляді до 11 лютого 2018 року за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. 134, управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з  9-00  до 18-00, крім суботи та неділі.