Новорічні святкові зустрічі у дружньому колі

|  14. 01. 2018

14 січня відбулися святкові зустрічі міського голови Геннадія Дикого з представниками громадських організацій, які опікуються малозахищеними категоріями населення.

У затишній святковій атмосфері, створеній такими підприємствами, як ПП «Тандем БЦ», ПП «Радон-БЦ», кафе «Затишок», ТОВ «Берегиня», ТОВ «ПЕНТАГОН», учасники зустрічей мали змогу зустрітися, поспілкуватися, заспівати пісень, новорічних колядок та щедрівок, привітати одне одного з новорічно-різдвяними святами, а зокрема Новим роком за старим стилем та Днем Святого Василя, сповнитися радістю та незабутніми емоціями.

Вітаючи присутніх, міський голова Геннадій Дикий наголосив, що святкування Нового року – це той час, коли рідні, близькі та друзі за давньою українською традицією збираються в тісному колі, аби побачитися, поспілкуватися, адже всі роботи та клопоти завершені, до початку весняних робіт ще є час.

«Мені дуже приємно бачити всіх вас за святковим столом. Бажаю вам та вашим родинам, батькам, рідним, близьким, дітям, онукам усього найкращого. Зичу, щоб наші діти, онуки завжди хотіли  залишатися в Україні, в нашому місті, адже Україна – це родина, а родина має бути разом. Тому дай нам Бог завжди бути у цьому році разом!» - побажав міський голова Геннадій Дикий.

Учасників святкового дійства з Новим роком та Різдвом Христовим вітав також народний депутат України Хвича Мепарішвілі. Він побажав усім щастя, успіху, миру, нових здобутків у новому 2018 році.

Слова щирих вітань та найкращих побажань всім учасникам зустрічей адресував також член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, приватний підприємець Вадим Маршалок.

У зустрічах взяли участь понад 700 осіб – представників 27 громадських організацій Білої Церкви. Це організації, що опікуються категоріями громадян з інвалідністю, пенсіонерами, ветеранами війни, учасниками бойових дій, дітьми війни, сім’ями загиблих (померлих) учасників бойових дій та ветеранів, учасниками АТО, воїнами-десантниками, постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС тощо.

Під час свята з творчими дарунками – народними піснями, колядками та щедрівками виступали творчі колективи Білої Церкви.

У заході також взяли участь представники управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, громадськість, журналісти місцевих ЗМІ.