Київська область: три чоловіка загинуло впродовж доби внаслідок нехтування правилами пожежної безпеки!

|  12. 12. 2017

Боротьба з пожежами з давніх часів являється однією з найважливіших завдань держави. Такою ж актуальною вона є і сьогодні. Про те, як ведеться ця робота ми можемо  бачити завдяки статистиці, де вказана кількість ліквідованих пожеж та врятованих на них людей.  І за цією статистикою тисяч врятованих життів, стоять не лише цифри, а і невпинний труд рятувальників з усієї України, направлений, передусім, на попередження причин, які можуть призвести до біди.

Опалювальний сезон – період особливого ризику. В цей час кількість пожеж значно збільшується, особливо в житловому секторі. Причини банальні: в холод усім хочеться зігрітись, а про те, на скільки безпечний обрано метод, мало хто замислюється…

Так, впродовж останньої доби на території Київської області, службою ДСНС було зареєстровано 12 пожеж, на яких загинули 3 особи.

10 грудня о 09:46 до оперативно – диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Тростинка , по вулиці Артема. На місце виклику направлено два відділення 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Васильків та відділення 48-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Гребінки. По прибуттю, розвідкою встановлено, що загорання виникло в житловому будинку розміром 7х10 м.  Пожежу було локалізовано о 11:55 та  ліквідовано о 14:25. Під час гасіння було виявлено тіло господаря будинку 1950 року народження. Причина та збитки виникнення пожежі на разі встановлююся.

Того ж дня  у Білоцерківському районі, в селі Сидори о 09:58 сталася пожежа у приватному житловому будинку. Внаслідок загоряння загинув громадянин 1970 року народження, особа якого наразі встановлюється. Пожежу було ліквідовано 0 13:34.

Ще один чоловік загинув у селі Березівка Макарівського району де загорання було  ліквідовано місцевими жителями до прибуття підрозділу ДСНС.

У зв’язку з останньою невтішною статистикою ДСНС попереджає і нагадує: будьте  пильні і обережні у поводженні з електрообігрівом і пічним опаленням; використовуйте справні розетки і рубильники; дотримуйтесь правил користування побутових електроприладів (електроплит, електрочайників); не паліть в ліжку.

У разі виникнення пожежі, терміново телефонуйте до пожежно-рятувальної служби «101»!!!