24.11 Білоцерківська ОДПІ ІНФОРМУЄ

Дата :
2017-11-24

Власники елітних автівок Білоцерківського регіону поповнили місцеві бюджети на 7,6 млн. гривень

Це на 4,6 млн. гривень, або на 39 відсотків перевищує надходження аналогічного періоду 2016 року.

Зокрема, юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів регіону майже 6,6 млн. гривень транспортного податку, власники елітних авто-фізичні особи –  майже1 млн. гривень.

Слід зазначити, що у 2017 році транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів з датою випуску не більше 5 років та вартістю понад 375 мінімальних заробітних плат, тобто 1200000 гривень, незалежно від об'єму двигуна. Ставка транспортного податку у 2017 році становить 25 тис. гривень.

Білоцерківська ОДПІ звертає увагу, що у разі неотримання фізичною особою повідомлення-рішення, доцільно звернутися до Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Білоцерківська ОДПІ

Паспорт нового зразка (ID-картка) : вносимо у звітність без помилок

Білоцерківська ОДПІ звертає увагу платників на зміни в порядку заповнення  повідомлення про прийняття працівника на роботу та звітів страхувальників (роботодавців) щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта та мають паспорт нового зразка (ID-картка).

З січня 2016 року Міграційна служба України розпочала запровадження паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки (ID-картка)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 745) номер паспорта у вигляді картки містить дев’ять цифр.

Державна фіскальна служба разом з Пенсійним фондом України вжили заходів щодо доопрацювання електронних форматів (без збільшення версії) зазначеної звітності в частині забезпечення внесення номеру паспорта із 9 цифр для таких осіб.

Зокрема, в Повідомленні про прийняття працівника на роботу та розрахунку форми №1-ДФ вноситься номер паспорта (ID-картка) з 9 цифр, а в звіті ЄСВ номер паспорта вноситься з константою П+9 цифр. Тобто лише в звіті ЄСВ в поле „ Податковий номер (серія та номер паспорта)” вноситься -  П123456789, в решті звітах - 123456789.

Білоцерківська ОДПІ