ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ щодо врахування громадських інтересів під час розробки детального плану територій вздовж лівого берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річковій, Запорізькій та Водопійній в м. Біла Церква

Дата :
2017-11-21

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їхніх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Білої Церкви для участі в громадських слуханнях щодо врахування громадських інтересів під час розробки детального плану територій вздовж лівого берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річковій, Запорізькій та Водопійній в м. Біла Церква Київської області,  які відбудуться з 23 листопада 2017 р. по 23 грудня 2017 р.

Детальний план територій вздовж лівого берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річковій, Запорізькій та Водопійній в м. Біла Церква Київської області розроблений ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» на замовлення та відповідно до рішення № 925-33-сесії VIІ скликання Білоцерківської міської ради, від 13 червня 2017 року «Про внесення змін до Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Біла церква на період 2015-2019 рр., затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2015 р. № 1444-73-VI ».

З матеріалами  детального плану території  можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально» та в холі управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бульв. Олександрійський, 75, м. Біла Церква.

Презентація  проекту детального плану  території  відбудеться  5 грудня  2017 року о 16.00 у приміщенні великого залу Білоцерківської  міської ради.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 5-59-18 в управління містобудування та архітектури Білоцерківської  міської ради. За організацію розгляду пропозицій відповідальний Захарченко Петро Антонович.