Відбулося обговорення та внесення змін до додатків Статуту територіальної громади Білої Церкви

|  19. 10. 2017

19 жовтня в Білій Церкві відбулося продовження засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту, яку провів голова комісії Сергій Наконечний.

Під час засідання присутні розглянули питання про прийняття Статуту територіальної громади міста Біла Церква. Зокрема, були озвучені пропозиції та зауваження до додатків Статуту, внесені деякі правки та уточнення перед його винесенням на затвердження сесії міської ради.

Особливу увагу під час засідання присутні звернули на низку положень, а саме: про офіційну символіку міста, про загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання, про місцеві ініціативи, громадські слухання, порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування тощо.

Були внесені зміни та уточнення в положення про електроні петиції в Білій Церкві, звітування білоцерківського міського голови, постійних комісій міської ради та депутатів міської ради, порядок інформування про діяльність комунальних підприємств тощо.

У засіданні взяли участь члени комісії – депутати Білоцерківської міської ради Володимир Бабенко, Володимир Панасов, секретар міської ради Борис Смуток, заступник міського голови Ольга Настіна, керуючий справами міської ради Сергій Постівий, представники структурних підрозділів міської ради, громадські активісти.

Ознайомитися із проектом Статуту, порівняльними таблицями та додатками можна на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради за адресою: https://bc-rada.gov.ua/.

Фотографії до новини тут