«Ефективне управління в сучасних умовах»: все, що потрібно знати керівникам

|  18. 10. 2017

18 жовтня у Білій Церкві відбувся перший модуль навчальної програми «Ефективне управління в сучасних умовах» для керівного складу виконавчих органів Білоцерківської міської ради на 2017 рік. Навчання відбувається в рамках проекту «Муніципальний університет», що координується КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

Перший модуль програми, який провела тренер Олена Добророднєва, був присвячений темі «Управління змінами». Під час заходу його учасники ознайомилися з програмою орієнтаційної модерації; присвятили увагу темі реакцій на зміни в організації; дослідили емоційну криву; визначили вплив цінностей та моделі поведінки на життєвий вибір тощо.

Під час заходу присутні виступили з презентаціями своїх команд, озвучили очікування від даної програми розвитку, визначили зони розвитку. На думку учасників, вони полягають в оптимізації робочих процесів, відкритості та інноваційності, саморозвитку тощо.

Від програми учасники очкують підвищення ефективності управління колективом, покращення координації та співпраці зі структурними підрозділами міської ради, сприяння ефективному управлінню в сучасних умовах, запозичення досвіду інших міст, зростання ефективності роботи, підвищення кваліфікації, впровадження нових ідей та технологій.

Учасники модулю також взяли участь у дискусії, присвяченій реаліям сьогодення, висловили думки щодо тенденцій, у яких вони полягають. Зокрема, це тренди щодо збільшення інтелектуальної праці, впровадження штучного інтелекту, зростання технічного прогресу, посилення конкуренції тощо.

Варто відмітити, що програма навчання передбачає проведення 8 модулів на різні теми та навчальний тур, запланований на листопад-грудень ц.р.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів Білоцерківської міської ради.

Фотографії до новини тут