Відкриття заводу упаковочного обладнання «Термо-Пак»: 22 роки лідерства та інновацій

|  23. 09. 2017

22 вересня у Білій Церкві відбулася церемонія відкриття заводу упаковочного обладнання «Термо-Пак». Визначна подія символічно була приурочена до Дня машинобудівника, яке в Україні щороку відзначається в останню неділю вересня.

Від імені Першого віце-прем’єр-міністра України присутніх привітав заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Михайло Тітарчук. Він наголосив, що саме лідерство та інновації є пріоритетними в нашій державі, і важливо від сировинної економіки переходити до інноваційного виробництва, яке створює додану вартість, а отже надає можливість вигідніше продати товар та отримати більші прибутки. Також наголосив, що підприємство «Термо-Пак» було створене виключно завдяки українським інвестиціям, і це позитивно.

Присутніх привітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. Він висловив вдячність директору товариства з обмеженою відповідальністю «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» Якову Усенку, наголосивши, що саме йому вдалося започаткувати справжню історію успіху в підприємницькій галузі Білої Церкви.

«Це історія тріумфу людини, яка не здалася, не зрадила своїй мрії і перемогла. І держава, в особі законодавчої та виконавчої влади, демонструє свою готовність підтримувати особисто керівника, колектив заводу, усіх громадян України, які виходять з ініціативою розбудови потужної економіки, в будь-яких починаннях», - наголосив Олександр Горган.

Міський голова Геннадій Дикий відмітив вагомий внесок у створення заводу керівника, колективу, а також наголосив на важливості створення підприємств з українськими інвестиціями.

«Сьогодні ми мріємо про інвесторів, які мають до нас приїхати і щось збудувати. Я пропоную давати можливість нашим підприємцям отримувати земельні ділянки, створювати технопарки, підводити комунікації і максимально запровадити державну програму підтримки. Тоді наш, місцевий, внутрішній інвестор за 3-5 років дасть позитивний результат, і ми будемо бачити такі заводи по всій Україні. Це будуть наші підприємства, наші люди і наші інвестиції!»

До вітань приєднався також народний депутат України Віталій Гудзенко, який вручив директору заводу Якову Усенку Почесну грамоту від Верховної Ради України та іменний годинник.

Голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур зауважив, що даний захід є не просто відкриттям заводу, а індикатором інноваційного розвитку Київщини. А сам завод є результатом титанічної праці всього колективу, надзвичайно мудрих та ефективних рішень керівника, які дали можливість створити нові робочі місця, наповнювати бюджети всіх рівнів.

У свою чергу, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» Яків Усенко привітав колектив заводу, а також пригадав історію його створення.

«Сьогодні – визначна дата для мене, моєї родини, колективу, партнерів по бізнесу, адже сьогодні відкривається нова сторінка в історії нашого підприємства. Шлях довжиною у 22 роки був нелегким. Ми розпочинали зі звичайного гаража та ініціативної групи з 5 осіб – самі собі створили робочі місця. На сьогодні завдяки нашим інженерам, працівникам ми випускаємо обладнання, конкуруємо з Європою, навчаємося, запозичуємо кращий європейський досвід і ставимо високі цілі. І спільними зусиллями ми їх досягнемо!»

На завершення урочистої частини поважні гості спільно з директором заводу натиснули символічну кнопку, що ознаменувало початок роботи нового підприємства. Потім всі бажаючі могли оглянули виробничі потужності підприємства, поспілкувалися з його працівниками.

Під час заходу присутні дізналися, що історія заводу розпочалася з 1996 році у с.Фурси, де було відкрито перший цех підприємства. У 1997 році був запущений перший упаковочний автомат. У 2000 році відбулися перші експортні відвантаження.

У 2005 році обладнання заводу «Термо-Пак» уперше було представлене на європейському ринку – на виставці у м. Дюссельдорф (Німеччина).

Сьогодні завод «Термо-Пак» експортує своє обладнання до 30 країн світу. Його послугами користуються відомі українські бренди – виробники харчових продуктів. На заводі працює понад 220 осіб.

У рамках візиту представники делегації відвідали також низку об’єктів у м.Біла Церква, серед яких – стадіон «Трудові резерви», Білоцерківський шинний завод ПРАТ «Росава».

У заході взяли участь: народні депутати – представники Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, промисловці, підприємці, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

Фотографії до новини тут