Результати розгляду пропозицій поданих в рамках громадських слухань містобудівної документації - Детальний план частини території міста Біла Церква по вул. Миру, в районі перехрестя з вулицею В. Чорновола

Дата :
2017-09-22

7 серпня 2017 р. закінчилися громадські обговорення містобудівної документації Детальний план частини території міста Біла Церква по вул. Миру, в районі перехрестя з вулицею В. Чорновола, для подальшого будівництва храму парафії Архангела Гавриїла Української Православної Церкви, Київського Патріархату, які були розпочаті з 7 липня 2017р. Оголошення про проведення громадського слухання було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради www.bc-rada.gov.ua у рубриці «актуально» та опубліковано у газеті «Громадська думка» № 53-54 (13546-13547) від 07 липня 2017 р.

27 липня 2017 року була проведена презентація містобудівної документації Детальний план частини території міста Біла Церква по вул. Миру, в районі перехрестя з вулицею В. Чорновола на будівництво храму парафії Архангела Гавриїла Української Православної Церкви, Київського Патріархату, розроблена ПНТП «ЕФЕКТ» на замовлення Парафії Архангела Гавриїла УПЦ КП, у приміщенні Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: бул. Олександрійський, 75,  прим. 134 м. Біла Церква.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено,  що розроблені в установленому порядку проекти містобудівної документації на місцевому рівні підлягають громадським слуханням.

Під час громадських слухань не було отримано пропозицій та зауважень від мешканців міста.

Дана містобудівна документація 06 липня 2017 року та 07 серпня 2017 була розглянута на архітектурно-містобудівній раді при Управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради. В процесі розгляду було запропоновано ряд пропозицій та рекомендацій, які були враховані авторами проекту. Відкоригована містобудівна документація  була презентована громадськості 27 липня 2017 року.

Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської ради