Результати розгляду пропозицій поданих в рамках громадських слухань містобудівної документації Детального плану території частини території міста Біла Церква по вул. Сухоярській

Дата :
2017-09-22

З 17 серпня по 17 вересня 2017 року тривав розгляд пропозицій у рамках громадських слухань містобудівної документації - детального плану території  частини території міста Біла Церква по вул. Сухоярській.

Проект детального плану частини території міста Біла Церква по вул. Сухоярській, для подальшого будівництва притулку для безпритульних тварин, розроблений Приватним підприємством фірмою «БРАМА-АБФ» на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради на підставі рішення Білоцерківської міської ради №454-24-VII від 26 січня 2017р та на виконання ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Оголошення про проведення громадського слухання було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради www.bc-rada.gov.ua у рубриці «Актуально» та опубліковано у газеті «Замкова гора» № 71-72 (15047-15048)  від 08 серпня 2017 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Білоцерківської міської ради Київської області та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бул. Олександрійський, 75, прим. №134, м. Біла Церква.

14 вересня 2017 року була проведена презентація  вищевказаної містобудівної документації у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. №134.

За результатами проведення громадських слухань даної містобудівної документації від громадськості пропозицій не надходило.

Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської ради