Результати розгляду пропозицій поданих в рамках громадських слухань містобудівної документації

Дата :
2017-09-22

З 11 серпня 2017 року до 12 вересня 2017 року тривав розгляд пропозицій у рамках громадських слухань містобудівної документації - Детальний план частини території міста Біла Церква по  бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви.

Проект детального плану частини території міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви, розроблений на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (за інвестиційні кошти парафії Блаженної княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви Київської Архиєпархії ) на підставі рішення Білоцерківської міської ради №785-32-VII від  25 травня 2017р. та на виконання ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Оголошення про проведення громадського слухання було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради www.bc-rada.gov.ua у рубриці «Актуально» та опубліковано у газеті «Замкова гора» № 63-64 (15039-15040)  від 11 серпня 2017 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Білоцерківської міської ради Київської області та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бул. Олександрійський, 75, прим. №134, м. Біла Церква.

17 серпня 2017 року була проведена презентація  вищевказаної містобудівної документації у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. №134.

За результатами проведення громадських слухань даної містобудівної документації від громадськості пропозицій, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, не надходило.

Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської ради