Визначений переможець конкурсу на директора ЗОШ №1

|  22. 09. 2017

21 вересня в м. Біла Церква з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів міської комунальної власності відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Білоцерківської міської ради Київської області.

В ході проведення конкурсу перед присутніми виступила заступник міського голови Ольга Настіна. Відмітила, що даний конкурс проводиться відповідно до розпорядження міського голови від 05 січня 2016 р. № 3Р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності територіальної громади міста Білої Церкви.

Під час проведення заходу заступник міського голови оголосила порядок проведення конкурсу, відповідно до якого присутніми було заслухано презентацію перспективного плану розвитку навчального закладу претендентів на вищевказану посаду.

По закінченню презентації кандидатам на вакантну посаду було задано ряд питань як членами конкурсної комісії так і представниками громадськості.

По завершенню даної процедури відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії, де було підведено підсумки конкурсу.

Так, переможцем  у конкурсі на посаду директора Білоцерківської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Білоцерківської міської ради Київської області визнано Плигань Олену Володимирівну («за» - 5 голосів конкурсної комісії). За рішенням конкурсної комісії вона перемогла іншого кандидата - Паливоду Інну Павлівну («за» - 4 голоси конкурсної комісії).

Слід зауважити, що згідно з рішенням конкурсної комісії рекомендовано управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради укласти з Плигань Оленою Володимирівною контракт на посаду директора Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Білоцерківської міської ради Київської області, відповідно до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності територіальної громади міста Білої Церкви.

Конкурси на вакантні посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності територіальної громади міста Білої Церкви проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість бути присутніми на конкурсі та спостерігати в режимі онлайн (на офіційному сайті Білоцерківської міської ради) за ходом даного заходу.

Фотографії до новини тут

Для довідки

ПЛИГАНЬ Олена Володимирівна

1991-1996 роки – учитель української мови та літератури Фастівської середньої школи № 9 Київської області;

1996-1998 роки – учитель української мови та літератури Білоцерківської школи І-ІІ ступенів № 10 Київської області

1998-2011 – учитель української мови та літератури Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Київської області.

З 18.08.2011 року працює заступником директора з навчально-виховної роботи Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Білоцерківської міської ради Київської області, учителем української мови та літератури

Громадянство громадянка України

Число, місяць і рік народження:  08 вересня 1969 року

Місце народження   Україна, м. Вінниця

Освіта повна вища, у 1991 році закінчила Переяслав-Хмельницький філіал за спеціальністю «Українська мова та література», кваліфікація – вчитель української мови та літератури

Науковий ступінь, вчене звання   не має

Категорія, педагогічне звання  вища, учитель-методист

Нагороди, почесні звання  Грамота Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2013 р., 2014 р.), Грамота міського голови (2007 р), Почесна грамота управління освіти і науки та Білоцерківської міської організації профспілок працівників освіти і науки України (2004 р), Грамота відділу освіти Білоцерківської міської ради (2002 р, 2005 р.), Почесний диплом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за участь у Третій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2012»; дипломи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  (2014 р.), подяки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (2007 р., 2011 р., 2012 р., 2014 р.), подяка управління освіти і науки  Київської обласної державної адміністрації (2006 р., 2007 р.), диплом Інституту розвитку шкільної освіти (2013 р., 2014 р.). Автор понад 15 публікацій, навчальних і навчально-методичних посібників і програм.