Розпочав роботу Молодіжний Уряд міста Біла Церква

|  21. 09. 2017

20 вересня відбулось перше засідання Молодіжного Уряду міста. Це консультативно- дорадчий орган з питань молодіжної політики при міському голові.

Підписавши розпорядження про створення Молодіжного Уряду міста, затвердивши відповідне Положення та персональний склад – міський голова Дикий Г.А. виконав черговийпункт своєї передвиборчої програми.

На засіданні, відповідно Положення, мало бути вирішене одне питання – обрання голови. Єдиним претендентом на дану посаду було запропоновано голову міської молодіжної громадської організації «Рольовий рух «Сузір’я єдності» ЮріяЗубара, який, до речі, раніше очолював міську молодіжну громадську раду при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради. Усі 23 присутніх на засіданні  члени Молодіжного Уряду,одноголосно підтримали Юрія та обрали його головою.

Невдовзівідбудеться друге засідання, яке має завершити формування керівного складу – обрати заступника голови, секретаря та членів виконавчого комітету Молодіжного Уряду, утворити відповідні комісії.

Першим кроком роботи органу  мають бути: підготовлені конструктивні ініціативи, схвалена Програма дій та продовжена активна співпраця з керівництвом міста.

Запевнення у максимальній підтримці Молодіжного Уряду висловили заступник міського голови Настіна О.І. та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради Литвинчук О.Д., які брали участь у засіданні.