У загальноосвітніх навчальних закладах Білої Церкви проведено ремонти

|  20. 09. 2017

Нещодавно в усіх навчальних закладах Білої Церкви пролунав Перший дзвінок, ознаменувавши початок нового навчального року. Усі, хто переступив поріг шкіл, дитячих садочків, мабуть помітив ті зміни, які відбулися з ними протягом літа: поки дітки та педагоги відпочивали, тут тривала кропітка робота.

Велика увага міською владою приділяється питанню оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Із бюджету розвитку на проведення капітальних ремонтів цьогоріч було виділено близько 28 млн грн, що дало можливість вирішити низку багаторічних проблем: капітальні ремонти спортивних майданчиків, і покрівель, заміну вікон на металопластикові, ремонти коридорів, санвузлів тощо.

Так, у СЗОШ №7 було відремонтовано фасад зсередини приміщення, замінено вікна та встановлено решітки; у ЗОШ №5 – проведено заміну вікон та облаштовано спортивний майданчик; №№4, 6 та 9 проведено ремонтні роботи з відновлення санвузлів; у ЗОШ №8 (БНВО «Звитяга») – відремонтовано туалетні кімнати, замінено сантехніку у господарському блоці; у школах у ЗОШ №13 було проведено роботи з облаштування вхідної групи. У минулому році у цій школі було додатково відкрито три групи для дошкільнят, розраховані на 70 дітей; у СЗОШ №19 – зроблено увесь запланований обсяг ремонтних робіт (дах, відмостка, ремонт всередині, замінено вікно).

У низці навчальних закладів було облаштовано спортивні об’єкти. Зокрема, у СЗОШ №1 облаштовано баскетбольний майданчик; у ЗОШ №4 – розпочато і проводиться будівництво футбольного поля – команд школи цього року здобула перемогу в загальноміському футбольному турнірі. У ЗОШ №5 та 6 за рахунок фінансування  з обласного та місцевого бюджетів виконано роботи з будівництва футбольних майданчиків зі штучним покриттям. Рішенням міської ради від 07 вересня ц.р. ці два об’єкти були безоплатно передані на баланс управління освіти і науки міської ради.

У цілому в цьому році було виділено більше 4 млн грн для облаштування нових спортивних майданчиків на території шкіл Білої Церкви.

Не на словах, а на конкретних діях кожен може пересвідчитися: міська влада докладає максимум зусиль для забезпечення ефективного функціонування галузі освіти Білої Церкви та її подальшого розвитку, створення умов для рівного доступу до освіти жителів Білої Церкви.