Білоцерківська місцева прокуратура інформує

Дата :
2017-09-13

Набрав законної сили вирок від 10.07.2017, яким засуджено громадянина У., за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу  України, а саме таємного викрадення чужого майна (крадіжок) з проникненням у сховище.

Так, громадянином У., вчинено 14 епізодів крадіжок з підсобних приміщень багатоквартирних будинків у період часу з листопада 2016року по січень 2017року, де шляхом пошкодження замка вхідних дверей вказаних приміщень, проникав у середину, звідки вчиняв крадіжки  велосипедів, побутової техніки та іншого майна власників. Таким чином, своїми незаконними діями громадянин У. завдав 14 потерпілим майнової шкоди на загальну суму 82673 грн. Шкода потерпілим частково відшкодована.

Вказаним вироком У. засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Білоцерківської місцевої прокуратури М.Тхорівська

***

Слідчим відділом Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України за фактом розбійного нападу на місцевого жителя.

В ході досудового розслідування встановлено, що троє мешканців                    м. Києва, діючи за попередньою змовою, 13.03.2017 прибули до м. Біла Церква, де прослідкувавши за потерпілим, ввірвались до його помешкання та із застосуванням насильства, заволоділи матеріальними цінностями останнього.

Проведеними слідчими та оперативно-розшуковими заходами під процесуальним керівництвом Білоцерківської місцевої прокуратури вказаних осіб затримано 22.06.2017 та на наступну добу повідомлено про підозру в особливо тяжкому злочині, який кваліфіковано за ч. 3 ст. 187 КК України.

24.06.2017 щодо підозрюваних Білоцерківським міськрайонним  судом Київської області обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.

Натомість в подальшому ухвалою Апеляційного суду Київської області від 10.07.2017 одному із підозрюваних осіб змінено запобіжний захід на домашній арешт, щодо решти підозрюваних запобіжні заходи не змінено.

На разі досудове розслідування триває.

Прокурор Білоцерківської місцевої прокуратури О.Гнатюк