Мовчан Світлана Сергіївна

Мовчан Світлана Сергіївна народилася 31 серпня 1984 року в м. Біла Церква Київської області.

У 1991 році пішла у перший клас ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м. Біла Церква. У 2001 році закінчила навчання у школі та отримала повну загальну середню освіту. У 2002 році після закінчення школи працевлаштувалася на роботу продавцем — консультантом до СПД Сумовський В.В. У 2005 році вступила до Міжгалузевого інституту управління на економічний   факультет, на заочну форму навчання за спеціальністю «Облік та Аудит». У 2007 році звільнилася з посади продавця — консультанта СПД Сумовський В.В. за згодою сторін.

В 2008 році була прийнята на роботу до ПП «Прайм Брук» на посаду касира. У 2010 році закінчила навчантія у Міжгалузевому інституті управління за спеціальністю «Облік та Аудит» та отримала кваліфікацію «Економіст». У 2012 році одружилася з Мовчан Олександром Миколайовичем. З 2013 по 2016 рік перебувала у декретній відпустці по догляду за дитиною до трьох років. А в серпні 2016 року була звільнена з посади касира ПП «Прайм Брук» за власним бажанням по догляду за дитиною до досягнення нею 14 років.