Відбулася презентація містобудівної документації будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви

|  23. 08. 2017

17 серпня 2017 року в приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради відбулася презентація містобудівної документації «Детальний план частини території міста Біла Церква по бул. Олександрійський, в районі будинку № 22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви».

Під час зустрічі присутніх детально ознайомили з ескізним проектом храму, а також повідомили, що будівництво храму на даній земельній ділянці знаходиться на стадії обговорення і що депутати Білоцерківської міської ради дали дозвіл на розробку детального плану цієї частини території міста. До відома присутніх довели, що́ саме планується розмістити в приміщеннях церкви, порушили питання щодо благоустрою прилеглої території.

Присутні підняли низку питань стосовно: ймовірності мітингів протесту проти будівництва даного храму; авторів ескізного проекту; доцільності будівництва церкви саме в цьому районі; вірогідності виникнення проблем із рухом транспорту на ділянці дороги поблизу храму тощо. Деякі присутні підтримали будівництво храму, зазначивши, що церква на цій земельній ділянці стане окрасою міста.

На презентації були присутні понад 40 представників громадськості. До виступу були запрошені: Ю.І.Бабич – розробник містобудівної документації; П.А.Захарченко – в.п. начальника управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради; Є.О.Мерімерін – настоятель релігійної громади (парафії) Блаженної Княгині Ольги УГКЦ; Ю.П.Оселедько – депутат Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода»; З.Ю.Малишко – мешканка району; П.А.Лаврусь – член Громадської ради, активіст; Н.Б.Пашкова – мешканка сусіднього будинку № 20 по бул. Олександрійський; Т.Г.Шевченко – голова Білоцерківської організації спілки офіцерів України.