Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

|  22. 08. 2017

22 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було затверджено низку важливих для міста питань.

Про увіковічення пам’яті генерал-полковника Геннадія Воробйова

Зокрема, виконавчим комітетом було прийняте рішення «Про увіковічення пам’яті генерал-полковника Геннадія Воробйова», яким передбачено встановлення меморіальної дошки на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імена генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради Київської області на честь генерал-полковника Воробйова Геннадія Петровича.

Встановлено щомісячну доплату освітянам

Також було прийнято рішення про встановлення щомісячної доплати керівникам та їх заступникам позашкільних навчальних закладів відділу у справах сім’ї та молоді. Відповідно до даного рішення, буде забезпечено з 01 вересня 2017 року до 31 серпня 2018 року щомісячну доплату за рахунок коштів місцевого бюджету у розмірі:

30% посадового окладу керівникам позашкільних навчальних закладів відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради;

20% посадового окладу заступникам керівників позашкільних навчальних закладів відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.

Затвердивши питання «Про встановлення щомісячної доплати працівникам дитячо-юнацьких спортивних шкіл», члени виконавчого комітету забезпечили з 01 вересня 2017 року по 31 серпня 2018 року щомісячну доплату за рахунок коштів місцевого бюджету у розмірі:

30% посадового окладу директорам дитячо-юнацьких спортивних шкіл;

20% посадового окладу заступникам директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з навчально-тренувальної роботи.

Затверджено нові тарифи для надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій

Під час засідання виконавчого комітету було прийняте рішення «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій комунальних підприємств міської ради житлово-експлуатаційних контор № 1, 6, 7, розрахованих шляхом коригування діючих тарифів». Дане рішення набуде чинності з 01 вересня ц.р.

Директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Анатолій Кравець, який доповідав із даного питання, відмітив, що тариф, який використовують ЖЕКи для надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, був розрахований у 2011 році. Головні складові, які враховуються при розрахунку тарифу, це мінімальна заробітна плата та вартість палично-мастильних матеріалів.

«У 2011 році вартість електроенергії становила 42 коп./кВт, мінімальна заробітна плата – 940 грн на початку року і 1004 грн наприкінці. На сьогодні – вартість 1 кВт електроенергії – 1,68 грн, мінімальна заробітна плата – 3200 грн. Тому відповідно до чинного законодавства відбулося коригування тарифів, які використовують ЖЕКи для надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, в сторону їх збільшення на 11-15%», - пояснив Анатолій Кравець.

Заступник міського голови Валерій Гнатюк додав, що спочатку була пропозиція розрахувати економічно обґрунтований тариф, але за дорученням міського голови було прийнято компромісне рішення щодо забезпечення оплати за електроенергію.

«Якщо раніше житлово-експлуатаційна організація сплачувала за електроенергію  200 тис. грн., то нині – 700 тис. грн. І різниця в розмірі 500 тис. грн., яка могла б бути використана на поточні ремонти, підготовку до опалювального сезону, спрямовується як обов’язковий платіж на електроенергію», - відмітив заступник міського голови.

Геннадій Дикий зауважив, що мешканці багатоквартирних будинків на сьогодні мають вибір – вони можуть найняти приватну управлінську компанію, створити ОСББ, які самі управлятимуть своєю установою, або ж користуватися послугами житлово-експлуатаційної контори.

«Чимало ОСББ в нашому місті пішли вперед і затвердили тариф, значно вищий від того, який передбачений даним рішенням», - зазначив міський голова.

Також члени виконавчого комітету низку рішень про склад комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за такими адресами: вул.Привокзальна, 8; вул. Олеся Гончара; вул. Леваневського, 52/4; вул. Павличенко, 65-А; вул. Храпачанська, 70, бульв. Олександрійський, 20, приміщення 37 у місті Біла Церква.

Під час засідання було прийняте рішення про деякі питання присвоєння адрес, з якого доповідав в. п. начальника управління містобудування та архітектури міської ради Петро Захарченко.

Членами виконавчого комітету також були розглянуті питання щодо опіки та виховання неповнолітніх, захисту їхніх майнових та житлових прав тощо, обговорено низку технічних питань, яких були прийняті відповідні рішення.