ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Дата : 
2017-08-10

Детальний план частини території міста Біла Церква по  бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їхніх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Білої Церкви для участі в громадських слуханнях «Детальний план частини території міста Біла Церква по  бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви»

 

Детальний план частини території міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви розроблено на виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на основі Генерального плану міста Білої Церкви з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Детальний план частини території міста Біла Церква по  бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви затверджується з метою забезпечення реалізації  програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Білої Церкви; розвитку міської території, систем інженерного, транспортного забезпечення та соціального обслуговування, збереження природного, історичного та культурного середовища; встановлення гарантій та визначеності щодо використання і забудови земельних ділянок для власників та осіб, що бажають придбати нерухоме майно, в т.ч. земельну ділянку, у власність або оренду;
підвищення ефективності використання земельних ділянок, в т.ч. шляхом створення умов для залучення інвестицій у будівництво та впорядкування міської території;
забезпечення вільного доступу громадян до інформації щодо використання території міста Білої Церкви та їхньої участі у вирішенні питань щодо землекористування та забудови;
здійснення ефективного контролю за будівельною (містобудівельною) діяльністю фізичних та юридичних осіб.

До складу «Детальний план частини території міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви » входять графічні та текстові матеріали.

В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови та благоустрою міста; види забудови та використання земельних ділянок; єдині умови та обмеження забудови й іншого використання земельних ділянок; функціональна класифікація території міста; перелік переважних, супутніх і допустимих видів забудови та використання земельних ділянок в різних територіальних зонах.

До графічних матеріалів входить «Детальний план частини території міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви » та інші графічні матеріали.

У змісті «Детальний план частини території  (ДПТ) міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви» визначені: 

-  режими забудови та використання території.

-  органи, уповноважені на реалізацію ДПТ, та їхня компетенція.

-  регулювання забудови та іншого використання земельних ділянок.

- внесення доповнень та змін до ДП.

- об’єкти нерухомого майна, невідповідні до ДПТ,

- погодження відхилень від ДПТ.

В детальному плані частини території  міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви відображені допустимі види забудови та використання території.

Детальний план частини території міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви розроблений ФОП Бабич Ю.І. на замовлення парафії Блаженної княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви Київської Архиєпархії на підставі рішення Білоцерківської міської ради №785-32-VII від  25 травня 2017р. та на виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З матеріалами детального плану частини території  міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально» та в холі управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бульв. Олександрійський, 75, м. Біла Церква, до 11 вересня 2017 року.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді приймаються з 11 серпня 2017 року до 12 вересня 2017 року за адресою: 09100, м. Біла Церква, Торгова площа, 6 – відділ звернень громадян Білоцерківської міської ради, із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, відповідно до п.9 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011р. № 555.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до проекту містобудівної документації в.о. начальника управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, головний архітектор міста  П.А. Захарченко.            

Презентація детального плану частини території  міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви відбудеться  17 серпня 2017 року о 15.00 у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської  міської ради.

 

За додатковою інформацією звертатися за тел. 5-10-45 в Управління містобудування та архітектури Білоцерківської  міської ради.