В м. Біла Церква відбудеться відкриття виставки «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій»

25 липня 2017 року об 14:00  у м. Біла Церква відбудеться відкриття виставки «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій», що висвітлює історію Київщини від часу її утворення до початку ХХІ століття і присвячена 85-річчю утворення Київської області. Виставка підготовлена за документами Державного архіву Київської області. Екскурсію буде проводити головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Державного архіву Київської області Р.Я.Коваленко. Експонування виставки 25-30 липня 2017 року  в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею.

Адреса: м. Біла Церква, Київська область, площа Соборна, 4.

Вхід вільний.

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку архівних документів.

Місце проведення:
м. Біла Церква, Київська область, площа Соборна, 4, в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею.
Дата анонса:
2017-07-12