Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 11 липня 2017 року о 10.00 у великій залі міської ради (вул. Я Мудрого, 15).


Порядок денний

1. Про виконання рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 14.03.2017 № 75 “ Про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності ”.

Запрошено: 

- керуючого справами Свірського Максима Сергійовича;

 -секретаря БЦ МР Смутка Бориса Михайловича;

- заступника міського голови Пахольчука Сергія Івановича;

- начальника інспекції з благоустрою Ілляшенка Віктора Михайловича.


2. Про звернення Яременка Я.В.

Запрошено: начальника інспекції з благоустрою Ілляшенка Віктора Михайловича.


3. Про розгляд звернення постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту до відділу державного архітектурно-будівельного контролю з проханням з’ясування законності споруд за адресою вул. Київська, 33.

Запрошено: т.в.п. начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Білоцерківської міської ради Дороганя Володимира Леонідовича.


4. Про звернення Лавруся П.А. щодо законності розташування магазину у дворі будинку за адресою б-р Олександрійський, 20.

Запрошено: т.в.п. начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Білоцерківської міської ради Дороганя Володимира Леонідовича;

- начальника земельного відділу БМР Усенка Олега Петровича.


5. Про звіт постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту на черговій сесії БЦ МР 31.08.2017 р.

Місце проведення: 
вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий зал)
Дата анонса: 
2017-07-11