Роз’яснення для громадян України, які бажають брати участь у засіданнях сесій Білоцерківської міської ради

Відповідно до ч. 2 ст. 3 Регламенту Білоцерківської міської ради VII скликання «Відкритість засідань реалізується шляхом забезпечення достатнього місця, з урахуванням фізичної спроможності сесійної зали для громадян України, які бажають відвідати засідання ради».

Громадяни України мають право участі в засіданнях Білоцерківської міської ради відповідно до чинного законодавства та Регламенту Білоцерківської міської ради: «…для громадян України, які бажають відвідати засідання ради та зареєструвалися для участі у засіданнях ради» (ч. 2 ст. 3 Регламенту Білоцерківської міської ради VII скликання).

Для реалізації цієї норми регламенту для підтвердження громадянства України особа, яка бажає брати участь у сесії, предявляє під час реєстрації паспорт громадянина України. За відсутності паспорта особа не може бути зареєстрована і допущена на засідання ради.

Відповідно до п. 6. ст. 3 Регламенту Білоцерківської міської ради VII скликання «Право бути присутнім на пленарному засіданні може бути обмежено щодо особи, яка в ході засідання здійснила протиправні дії (ініціювання бійки, хуліганських дій, виступи та репліки у нетверезому стані тощо)».

Водночас повідомляємо, що відповідно до ч. 5 ст. 3 Регламенту Білоцерківської міської ради VII скликання «Засідання ради транслюється онлайн у мережі інтернет, а також на сайті ради. У вільному доступі зберігається архів відеотрансляцій».

Секретар міської ради                                                 Б.М. Смуток