Біла Церква вшанувала пам’ять жертв війни в Україні

|  22. 06. 2017

22 червня у Білій Церкві відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Цього дня жителі міста прийшли до Парку Слави, аби схилити голови та віддати данину пам’яті жертвам Другої світової війни та полеглих за незалежність України.

Під час заходу присутнім нагадали сумні сторінки історії, які довелося пережити Україні та Білій Церкві зокрема під час Другої світової війни.

З віршами та піснями на тему заходу виступили представники молодого покоління.

Пам’ять жертв Другої світової війни та полеглих за незалежність України учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню.

У заході взяли участь: заступник міського голови Ольга Настіна, депутати Білоцерківської міської ради, представники громадськості та місцевих ЗМІ.