Хоспіс у Білій Церкві: чому це потрібно?

|  19. 06. 2017

19 червня до міста Біла Церква з черговим візитом завітав директор і власник відомого американського благодійного фонду «Christians Care International» Дон Горвіц. 

В рамках візиту Дон Горвіц разом зі своєю дружиною Юлією та представниками міської влади відвідали міську лікарню №1 (головний лікар - Григорій Яценко) з метою розглянути можливість облаштування в приміщенні неврологічного відділення хоспісу. 

«Наше місто потребує стаціонарного перебування невиліковно хворих людей, як пристарілих, так і молоді, і, на жаль, дітей. Адже в звязку з різними обставинами рідні відмовляються або просто не справляються з доглядом за ними», - зауважив керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський. 

Логічним завершенням зустрічі стала домовленість розпочати офіційний процес переговорів про переобладнання приміщення під хоспіс між благодійним фондом та Білоцерківською міською радою. Присутні розглянули можливість залучення для цієї мети як партнерських коштів, так і коштів міського бюджету. 

У заході взяли участь заступник міського голови Ольга Настіна, начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради Тетяна Велігорська, заступник начальника управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради Людмила Гадіяк, директор НВК «Міцва-613» Нателла Андрющенко.