Зйомки фільму про Білу Церкву

|  17. 06. 2017

16 червня Білу Церкву відвідали Голова фонду “Рідна країна”, ініціатор всеукраїнської акції «7 чудес України» Микола Томенко та творча група телеканалу ICTV.

Як відомо, в минулому році місто Біла Церква стало одним з семи переможців всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». А вже в цьому році буде відзнято новий цикл фільмів про ці міста, спеціальним завданням якого, є допомога у пропагуванні історичних, культурних та туристичних можливостей міст. 

Біла Церква має потужний потенціал і є всі шанси залучити ще більше гостей та туристів, адже у нашому місті поєдналися природні та історико-культурні туристичні ресурси, неймовірні краєвиди та майже тисячолітня історія.

Протягом дня проходили зйомки фільму, який буде транслюватися на центральних телеканалах країни.Знімальна група відвідала перлину та окрасу нашого міста – дендропарк «Олександрія» та ряд об’єктів, які було побудовано в місті за часів Браницьких, знакові місця часів Київської Русі й козацтва тощо. Було охоплено, як загальновідомі історичні події й пам’ятки, так і менш знані сторінки історії нашого міста. Попередньо показ циклу фільмів «7 чудес України: історичні міста та містечка» заплановано на осінь цього року.