Повідомлення про сплату податку на нерухоме майно надійдуть фізичним особам до 1 липня

Дата :
2017-06-14

Надходження до бюджету по ПДФО від платників Білоцерківського регіону

В структурі надходжень до місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб. Наразі його частка становить 24,5%.

За  5 місяців 2017 року надходження по податку на доходи фізичних осіб від платників Білоцерківського регіону склали 156,2 млн. гривень. Перевиконання показників минулорічного періоду стабільно фіксується протягом кожного місяця. Так, у січні цього року порівняно з першим місяцем минулого року зростання було на рівні 42,4%, у лютому – на 44,4%, у березні – на 44,3%, у квітні – на 41,4%, у травні - на 43,8% Про це повідомив  виконуючий обов’язки начальника  Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Ігор Орленко.

„Сумлінне оформлення трудових відносин з найманими працівниками – це гарантії їх соціальної захищеності, а сплата ПДФО – внесок у розвиток місцевої громади, зокрема, та України в цілому”-  зауважив Ігор Орленко.

Білоцерківська ОДПІ

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що в поточному році фізичні особи сплачують податок на власне нерухоме майно за 2016 рік. Статтею 266 Податкового кодексу України визначено, що обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні реквізити для сплати будуть надіслані платникам податку за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня.

Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення рішення. Останній день сплати податку припадає на 29 серпня.

Звертаємо увагу власників об’єктів нерухомого майна, які володіють житловими будинками площею понад 120 кв.м., квартирами площею понад 60 кв.м., або різними типами об’єктів житлової нерухомості понад 180 кв.м., що у разі неотримання податкових повідомлень – рішень на сплату податку, або ж якщо платник податку не погодиться з розрахунком податку або виявить розбіжності в наявній у нього інформації про об’єкт нерухомості, він має звернутися з оригіналами документів на нерухомість в Центр обслуговування платників за місцем реєстрації.

Білоцерківська ОДПІ