Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує:

Дата : 
2017-06-06

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 518 затверджено Порядок протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.

Відповідно до пункту 5 Порядку розгляд документів щодо протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, учасника антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості кінцівок, здійснюється експертною групою, утвореною при Фонді соціального захисту інвалідів (далі –Фонд).  

Для розгляду питання щодо протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності за кордоном за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, вибору технологій та закордонного надавача спеціалізованої допомоги учасник антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості кінцівок, або його законний представник повинен подати особисто або надіслати поштою до Фонду (адреса: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72):

1)        заяву;

2)        копію паспорта;

3)        копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків ;

4)        направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, видане відповідно до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-Інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. №321, яке учасники антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, отримують у структурному підрозділі з питань соціального захисту населення за зареєстрованим або фактичним місцем проживання (перебування);

5)        рішення військово-лікарської комісії або висновок лікарсько- консультативної комісії  про потребу у протезуванні та/або ортезуванні;

6)        довідку з місця роботи (для працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення, яким не встановлено інвалідність);

7)        витяг з історії хвороби;

8)        фото- та відеоматеріали кукси та наявного об’єму рухів.

Для розгляду експертною групою питання щодо протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями в Україні учасник антитерористичної операції повинен звернутись до вітчизняного протезно-ортопедичного підприємства з такими документами:

1)        заявою про необхідність забезпечення виробом підвищеної функціональності за новітніми технологіями;

2)        копією паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, учасника антитерористичної операції;

3)        копією документа, що підтверджує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

4)        рішенням військово-лікарської комісії або висновком лікарсько- консультативної комісії про потребу у протезуванні та/або ортезуванні;

5)        довідкою з місця роботи (для працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення, яким не встановлено інвалідність).

            За детальною інформацією звертайтеся до відділ  соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 2, каб. 305 (телефон для довідок: 5-22-71).