Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації яке відбудеться  23 травня 2017 року о 9 год. в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) малий зал.

Порядок денний:

1. Розгляд проекту рішення «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Біла Церква».

2. Розгляд проекту рішення «Про участь Білоцерківської міської ради у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України».

3. Розгляд проекту рішення «Про скасування  рішень міської ради від 28 березня 2013року № 943-40-VI, 20 червня 2013 року № 1000-43-VI «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква».

Голова комісії      С. І. Мартинюк

Дата анонса: 17.05.2017 р.

Місце проведення:
(вул. Ярослава Мудрого, 15) малий зал