Нагороджено переможців чемпіонату України «Дитяча ліга»

|  28. 04. 2017

27 квітня, перед початком засідання тридцятої сесії Білоцерківської міської VII скликання, міський голова Геннадій Дикий вручив грамоти міської ради та премії дитячим командам, які стали переможцями у чемпіонаті України «Дитяча ліга» з ігрових видів спорту.

Начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Валентина Коросько зазначила, що Біла Церква на Чемпіонаті України «Дитяча ліга» сезону 2016-2017 р. була представлена чотирма командами: з волейболу – в різних вікових категоріях, та хокею.

Спортсмени та тренери приймали нагороди під оплески присутніх. Зокрема, це команда з волейболу «Спортліцей» м.Біла Церква», яка стала переможцем чемпіонату серед дівчат 2000-2001 р.н. (тренер – Валентина Наумчук) та команда «Спортліцей» м.Біла Церква» – переможці чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2002-2003 р.н. (тренер – Ольга Датій).

Переможцями чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2004-2005 р.н. стала команда ДЮСШ «Юність» м.Біла Церква (головний тренер – Олександр Васьківський). Чемпіонами України з хокею серед юнаків (U-12) – команда «Білий барс-Зміна».

Також протягом сезону 2016-2017 р. чемпіонами України стали борці греко-римської боротьби: Олександр Грушин, Дмитро Кияшок та Сергій Грушин, які також були відзначені нагородами.