ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТАМОЛОДІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє

Дата :
2017-04-21

20.04.2017 року відбулося засідання комісії по проведенню міського конкурсу проектів і програм дитячих та молодіжних громадських  організацій стосовно дітей, молоді та сімей в 2017 році. Проведена попередня кваліфікація претендентів.

І. До участі в конкурсі допущені наступні конкурсні пропозиції, які підготовлені:

-         Білоцерківською міською молодіжною громадською організацією «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова - Юхименко Ю.Г.). Назва проектів:

o      Формування патріотизму та гуманізму серед молоді Білої Церкви через вивчення руху Опору під час нацистської окупації на території міста Біла Церква та краю;

o      Білоцерківський міський міжшкільний лазертаг – турнір;

o      Літній мобільний табір «А у нас у дворі»»

-         Громадською організацією «Молодіжна Народна Ліга Гумору» (голова -  Пугачов О.В.). Назва проекту:

o      Комплексна організація дитячого та молодіжного дозвілля в місті Біла Церква.

-         Білоцерківським міським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода просвіта» (голова осередку - Климчук К.В.). Назва проектів:

o      Видання збірки матеріалів з робочою назвою «Бойовий шлях 72-ОМБР в 2014-2017 роках»;

o       Школа якісної журналістики

-         Білоцерківським міським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації студентів – інвалідів «Гаудеамус» (голова - Карпова О.О.). Назва проекту:

o      Організація соціологічного дослідження та видання друкованих матеріалів щодо соціального становлення молоді з інвалідністю.

-         Громадською організацією «Команда молоді Київщини» (голова - Крамар О.С.). Назва проекту:

o      «Арт - простір «Галерея дитячих малюнків»

-         Білоцерківським січовим курінем ім. Б. Хмельницького Українського дитячо-юнацького товариства «Січ» (голова -  Пантюшенко В.М.). Назва проектів:

o      Підготовка та проведення змагань практичної стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді;

o      Підготовка та проведення змагань з воєнізованого кросу серед учнівської молоді Білої Церкви;

o      Підготовка та проведення водного походу під прапорами України за маршрутом: Володарка – Біла Церква.

ІІ. До участі в конкурсі не допущена конкурсна пропозиція «Заснування та проведення в державному дендрологічному парку НАН України «Олександрія» (м. Біла Церква) щорічного фестивалю «Олександрійський бал», підготовлена  молодіжною громадською організацією «Команда молоді Київщини» (у зв’язку з невиконання п.3.6. Положення про міський конкурс проектів і програм дитячих та молодіжних громадських організацій стосовно дітей, молоді та сімей в 2017 році в частині ненадання документів зазначених у п.3.8. даного Положення (https://bc-rada.gov.ua/node/6753)