Громадський бюджет 2021

Стан реалізації проєктів Громадського бюджету у Білоцерківській громаді за 2017-2022 роки

Про затвердження переліку проєктів переможців, які пропонуються до фінансування у рамках громадського бюджету на 2022 рік

З 15 вересня до 04 жовтня відбудеться голосування за Громадський бюджет 2021

Не втратьте шанс – оберіть проєкт, який вам імпонує!

Перелік великих проєктів, які допускаються до голосування

Перелік малих проєктів, які допускаються до голосування

Перелік проєктів, які отримали негативну оцінку та відхиляються

Подати проєкт та проголосувати онлайн за громадський бюджет Білої Церкви можливо за допомогою платформи електронної демократії «Громадський бюджет» за посиланням: https://budget.e-dem.ua/3210300000

Перелік проектів, поданих для реалізації за рахунок коштів громадського бюджету м.Біла Церква 2021 рік

У нас вже вп’яте реалізовуватиметься проєкт взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі – Громадський бюджет! Цього року окрім Білої Церкви участь прийматимуть й села та селища всієї нашої громади.

Отож, активні, креативні та прогресивні! Маєте ідею, як покращити нашу громаду? Подайте проєкт Громадського бюджету 2021! Скористайтеся інструментом, завдяки якому зможете взяти участь у розподілі бюджетних коштів та власноруч зробити рідне місто та село кращими.

Для цього потрібно описати свою ідею в проєкті, зібрати не менше 25 підписів на його підтримку, зареєструвати в ЦНАПі, залучити на свою підтримку якнайбільшу кількість білоцерківців та отримати перемогу в голосуванні.

Нагадуємо, що проєкти не повинні бути фрагментарними, а мають бути інфраструктурними, доповнювати загальний вигляд вулиці, двору чи парку, відповідати основним засадам та концепціям, розвитку населеного пункту.

Цього року 11 млн 075 тис. грн з місцевого бюджету буде спрямовано на реалізацію кращих пропозицій, які оберете ви самі.

Максимальна вартість великого проекту: 2,5 млн грн.

Максимальна вартість малого проекту: 300 тис. грн.

На великі та  малі проєкти спрямовуватиметься по 50% від загальної суми визначеної на реалізацію Громадського бюджету на наступний рік.

Увага! Важливо!

- назва проєкту має відображати його зміст;

- проєкт має відповідати стратегічним цілям і пріоритетам розвитку населених пунктів;

- повинен відповідати принципу загальної доступності до жителів населених пунктів;

- реалізовані проєкти після їх завершення стають власністю територіальної громади.

Прийматимуть Ваші пропозиції: з 01 до 29 червня ц.р. включно.

Голосування за проєкти відбуватиметься: кінець вересня – початок жовтня 2021р.

Реалізація проектів переможців: 01.01.2022р. - 31.12.2022р.

Голосування за проєкти для реалізації за рахунок коштів громадського бюджету Білоцерківської міської територіальної громади проводитиметься шляхом як електронного голосування, так і заповненням паперового бланка для голосування у пунктах прийому голосів, розміщених у приміщеннях Білоцерківської міської ради.

Матимете можливість  проголосувати за три проєкти серед малих проєктів та за три - серед великих проєктів.

Довідки за телефоном: +3804563 66-312.

Форма подання проєктів та форма для збирання підписів громадян, які підтримують проєкт: ТУТ.

Реалізація Громадського бюджету відбувається згідно із Положенням – https://bc-rada.gov.ua/node/12555

Долучайтеся до розвитку Білоцерківської міської територіальної громади!

Громадський бюджет 2020

Громадський бюджет 2019