Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

яке відбудеться  10 квітня 2017 року о 14 год. в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) великий зал .

Порядок денний

1.     Розгляд проекту рішення «Про  безоплатну  передачу   з   балансу   департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської   ради   на   баланс  відділу  капітального будівництва Білоцерківської міської ради майна».

2.     Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» транспортного засобу».

3.     Розгляд проекту рішення «Про  надання  згоди  на  списання  майна шляхом ліквідації у складі об’єкта концесії, виведення (виключення)  майна  зі складу об’єкта концесії та  укладення  додаткової   угоди  до концесійного   договору від 25 березня 2013 року».

4.     Розгляд проекту рішення «Про затвердження  Порядку виявлення, взяття на облік, збереження, використання та  прийняття у комунальну власність  територіальної громади м. Біла Церква безхазяйних нерухомих речей».

5.     Розгляд експертного висновку до проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради « Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року  № 454-17- VII «Про встановлення порядку залучення, розрахунку і використання  коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Біла Церква».

6.                                                                                                                                              Розгляд проекту рішення про внесення змін до Додатку 2 рішення міської ради від 24 березня 2016 року №118-08-VII «Про визнання таким, що втратило чинність та  внесення змін до деяких рішень Білоцерківської міської ради щодо організації роботи  по  наданню адміністративних послуг», шляхом викладення його в новій редакції.

7.     Розгляд проекту рішення про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року № 412-22-VII «Про затвердження Програми розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві на 2017-2018 роки».

8.     Розгляд експертного висновку до проекту рішення Білоцерківської міської ради «Правила розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібно-роздрібної торгівельної мережі в м. Біла Церква».

9.     Розгляд проекту рішення «Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого рішенням міської ради від15 грудня 2016 року № 384-21-VIІ».

10. Звіт директорів комунальних підприємств міста Біла Церква про фінансово-господарську діяльність за 2016 рік:

а) Будинок урочистих подій;

б) КП БМР «Міськреклама»;

в) КП БМР «Підприємство готельного господарства»;

г) КЗ БМР Білоцерківська міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів.

Голова комісії      С. І. Мартинюк

Дата анонса: 05.04.2017 р.