Про проведення обласного фестивалю творчості дітей «Повір у себе»

|  03. 04. 2017

02 квітня 2017 року відбувся заїзд учасників фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повірусебе-2017». Фестиваль проходитиме з 02 квітня по 08 квітня 2017 року в смт. Козин, Обухівський район, Київська область, ДП «Дитячий оздоровчий центр «Дніпро».  У конкурсі візьмуть участь  11 дітей з особливими потребами з Білої Церква,  які мають досягнення у творчості та прагнуть вдосконалити свої вміння та навички.

Організатором  фестивалю  є  служба  у  справах  дітей  та  сім’ї  Київської  обласної державної  адміністрації.
           Під час фестивалю буде презентовано виставку творчих робіт умільців: вишивки, вироби з бісеру, малюнки, різнопланові декоративні вироби, які надають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі. Крім творчості діти  активно  спілкуватимуться  між  собою, братимуть  участь у  виступах, майстернях, майстер  класах.

Бажаємо успіхів нашим конкурсантам ! Чекаємо з перемогою!