Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України...щодо проходження процесів децентралізації в Білоцерківському районі Київської області

Дата : 
2017-03-06

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 лютого  2017 р.                                м. Біла Церква                                 № 480-26-VII 

 

 

 

Про  звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України,
Голови Верховної Ради України, Голови комітету Верховної Ради
України з питань державного будівництва, регіональної політики
та місцевого самоврядування, народних депутатів України та
Голови Київської обласної державної адміністрації щодо проходження
процесів децентралізації в Білоцерківському районі Київської області

           Розглянувши подання міського голови,  відповідно до ст. 140, 142 Конституції України, ст.80 Земельного кодексу України, ст.10, ст.25, пункту 34 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

                1.Звернутись до  Президента України,  Прем’єр-міністра України, Голови Верховної  Ради України, Голови комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народних депутатів України та Голови Київської обласної державної адміністрації щодо проходження процесів децентралізації  в Білоцерківському районі Київської області  та щодо створення на державному рівні незалежної робочої групи з підготовки пропозицій щодо забезпечення  проходження  процесів  добровільного об’єднання територіальних громад в Білоцерківському районі Київської області та розблокування питання щодо встановлення межі міста Біла Церква (додається).

                2.Уповноважити Білоцерківського міського голову, заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та начальника юридичного управління Білоцерківської міської ради на представництво інтересів Білоцерківської міської ради та Білоцерківської територіальної громади  у робочій  групі, вказаній в пункті 1 даного рішення у випадку її утворення.

            3.   Білоцерківському міському голові:

                3.1. інформувати депутатів  Білоцерківської міської ради про хід роботи робочої групи;

                3.2.  вжити вичерпних заходів щодо захисту  інтересів територіальної громади міста Біла Церква при прийнятті рішень представницькими органами суміжних територіальних громад, які можуть зачіпати інтереси територіальної громади міста Біла Церква.

                4.  Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та місцевих друкованих засобах масової інформації.

                5.  Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну комісію з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту та постійну комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                 Г.А. Дикий