Реорганізовано деякі комунальні підприємства. Одне - ліквідовано

|  24. 02. 2017

З метою забезпечення належного функціонування комунальних підприємств, з використанням оптимальних фінансових ресурсів,  депутатами міської ради було прийнято

рішення про реорганізацію комунального підприємства Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська майстерня «Художня спілка». Реорганізацію даного КП як юридичної особи буде проведено,  шляхом  його приєднання до КМ БМР  «Білоцерківський парк культури та відпочинку ім.Т.Шевченка». Спеціально утвореній цим же ш  рішенням комісії з реорганізації доручено провести всі необхідні процедури відповідно до чинного законодавства України.

У зв’язку із неефективністю функціонування  було також прийнято рішення про ліквідацію комунального підприємства «Аптека №89», яке знаходилося за адресою: вул.І.Кожедуба, 155.

Заступник міського голова Інна Новогребельська зазначила, що в місті ще є п’ять комунальних аптек, які повністю забезпечують виконання державних програм щодо виготовлення ліків, обігу препаратів, які містять наркотичні засоби тощо. Ці аптеки, в порівнянні із ліквідованою не мають збитків