В м.Біла Церква відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

|  24. 02. 2017

24 лютого в м. Біла Церква відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

В ході заходу міський голова проінформував присутніх стосовно необхідності вжиття невідкладних заходів з локалізації надзвичайної ситуації природного характеру у зв`язку із затоплення житлових будівель міста.  Відмітив, що 23 лютого ц.р. о 16.00 годині внаслідок танення снігу сталося підтоплення житлових будівель приватного сектору на масиві Таращанський та багатоквартирних будинків по вулиці Таращанська. За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру на протязі трьох діб в Україні очікується підвищення температури повітря.

Геннадій Дикий зауважив, що враховуючи вищевказане в м. Біла Церква може виникнути загроза порушення нормальних умов життєдіяльності, так як в зоні підтоплення розташовано понад п`ятдесят житлових будинків з населенням близько 165 осіб.

Під час проведення засідання комісії присутніми було обговорено основні організаційні питання, які необхідно терміново вирішити у зв`язку з обставинами, що склалися на сьогоднішній день, пов`язаних з високим рівнем води (водопілля, паводки).

В ході заходу міський голова надав ряд протокольних доручень керівникам структурних підрозділів міської ради та керівникам комунальних підприємств Білої Церкви. Зокрема:

-         підготуватися до роботи в умовах надзвичайної ситуації;

-         організувати заходи з підготування сил та засобів для ліквідації можливих наслідків надзвичайної ситуації в найкоротший термін – готовність виділення спеціальної техніки та інших засобів для локалізації надзвичайної ситуації, підготовка транспортних засобів для перевезення мешканців міста із зон затоплення, інформування керівників суб`єктів господарювання та мешканців району, які попадають в зону підтоплення, підготовка аварійних бригад житлово-експлуатаційних контор для виконання робіт тощо ;

В заході взяли участь заступник міського голови Сергій Пахольчук, керівники ряду структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міста та представники  Білоцерківського РВ У ДСНС України у Київській області.