Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Білоцерківської міської ради VІI скликання Мартинюка Сергія Івановича

Дата :
2017-02-22

Звітна зустріч з виборцями відбудеться на внутрішньо-будинковій території за адресою: вул. Рибна, 8 – вул. Грибоєдова, 10, о 16 годині 24 лютого 2017 року

Дата :  21.02.2017                                                                          м. Біла Церква

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» подаю звіт депутата Білоцерківської міської ради.

Мій територіальний виборчий округ № 30, включає в себе вулиці – вул. Грибоєдова: 36; вул. Грибоєдова: 10; вул. Зінченка, вул. Некрасова: 80–82; вул. Рибна: 8; вул. Чехова: 19–23, 25, 27, 29–35, 37, 41, 47–51;

Протягом звітного, 2016 року, я брав активну участь у роботі комісій та пленарних засідань міської ради (в 19 із 20) що відбулися.

Я, був обраний головою постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Робота комісії будується на основі законності, гласності, рівноправності, вільного колективного обговорення і вирішення питань.

За час роботи  комісії відбулося  23 засідання. Одне засідання постійної комісії було виїзним, та одне відбулося спільно із  постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Загальна кількість питань розглянутих на засіданні постійних комісій – 130. Загальна кількість питань винесених на розгляд сесії – 69.

Слід відмітити активну  роботу  членів нашої комісії, які демонструють професіоналізм і принциповість при вирішенні питань.

Підводячи підсумки роботи комісії, хочу відзначити, що ефективними були не лише «кабінетні», а і виїзні засідання, реальне вивчення положення справ на місці, залучення до участі в робочих групах як депутатів так і фахівців апарату міськвиконкому. Також хочу зазначити, що перед нашою постійною комісією стоїть ще багато питань, які потребують вирішення. Тому я сподіваюсь на подальшу співпрацю та взаєморозуміння з керівниками організацій, а також з депутатами у вирішенні питань в інтересах міста.

Окрім того, я був призначений в постійно діючу комісію по списанню комунального майна. – Голова цієї комісії є провідний спеціаліст управління фонду комунального майна та концесії Клочко М. П.

Як депутат Білоцерківської міської ради, я підтримав роботу агенції стратегічного розвитку м. Біла Церква – керівником якої є Атаманчук Назарій.

Агенція стратегічного розвитку м. Біла Церква направляла мене на учбову поїздку до Польщі, на навчання по створенню індустріальних парків та розвитку підприємництва в Україні. Навчання було профільним, відповідно до діяльності комісії, котру я очолюю.

За звітний період мною та моїми помічниками проводилися зустрічі з виборцями мого виборчого округу. Питання які вони піднімали я опрацьовував з керівниками профільних управлінь міста, та озвучував на сесіях міської ради. Мною неодноразово підіймалися питання якості освітлення, облаштування зупинок громадського транспорту та ремонт залізничного переїзду.

По своєму виборчому округу в минулому 2016 році за моїми клопотаннями були виділені кошти в сумі 1,5 міліона гривень на благоустрій навколо буд. Рибна, 8 (асфальтування навколо будівлі), крім того були виділені для розподілення депутатами по 200 тисяч гривень на кожен виборчий округ. За моєю пропозицією були виділені кошти на проект та будівництво сходів від 5 до 6 під’їздів по вул. Рибна, 8.

До мене зверталися за матеріальною допомогою мешканці міста з вкрай важким матеріальним становищем та які мають захворювання. З мого депутатського фонду були виділені кошти на допомогу 53 мешканцям міста на суму 30000,00 гривень.

В подальшому мною заплановано вирішення питань щодо облаштування пішохідних доріжок а також ремонту під’їздів в будинку по вул. Грибоєдова, 36, збудувати сквер – пішохідну зону для відпочину мешканців 4 мікрорайону за каплицею Св. Великомученика Георгія Побідоносця.