Урочистості з нагоди вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.С.Вінграновського

|  16. 02. 2017

16 лютого в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.С.Вінграновського за 2016 рік.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого його заступник Ольга Настіна привітала лауреатів з перемогою, зазначила, що місто повинно пишатися такими талановитими білоцерківцями та відмітила, що міською владою приділяється значна увага по створенню умов для підтримки обдарованої молоді Білої Церкви.

З вітальними словом також виступали -  голова комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С.Вінграновського - заслужений працівник культури України, член президії Українського фонду культури Анатолій Кульчицький, друзі, колеги лауреатів та ін.

З метою всебічного сприяння розвитку і підтримки творчо обдарованої молоді віком від 15 до 35 років щорічно присуджується міська молодіжна літературно-мистецька премія. Протягом 24 років присудження премії її лауреатами стали 53 молодих творчих працівників у галузі літератури та мистецтва.

Згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 17 січня 2017 року №08 літературно-мистецьку премію ім. М.С.Вінграновського за 2016 рік присуджено молодій художниці - Крістіні Смєловій - за творчі здобутки в галузі станкового живопису,  активну виставкову діяльність та молодій поетесі  - Аллі Носовській - за поетичну збірку «Час відрощувати крила».

Під час урочистостей присутні мали можливість проглянути художні номери у виконанні лауреатів вищезазначеної премії попередніх років, молодих талановитих виконавців – переможців міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів і фестивалів, а також артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського.

В заході взяли участь представники відділу у справах сім'ї та молоді міської ради, творчої інтелігенції, громадськості міста, учні міських навчальних закладів та журналісти місцевих ЗМІ.