Відзначення 28-ої річниці виведення військ з Афганістану

|  16. 02. 2017

15 лютого в м. Біла Церква біля Каплиці святого Георгія Побідоносця відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виводу військ з Афганістану.

Перед присутніми виступив міський голова Геннадій Дикий. Він подякував воїнам-інтернаціоналістам за їх доблесть та побажав присутнім міцного здоров'я, добробуту, злагоди та миру.

"Ми та наше підростаюче покоління повинні пам`ятати - відважних воїнів-інтернаціоналістів, які і по сьогоднішній час залишаються справжніми фахівцями своєї справи. В умовах сьогоднішньої війни та захисту територіальної цілісності України ви перші  з тих, хто пішли боронити нашу державу. Багато хто з вас допомагає молодим патріотично налаштованим бійцям здобувати військову професію.

Більше двохсот ваших побратимів загинули  на нашій українській війні, яку називають антитерористичною операцією. Вічна їм пам`ять!", - сказав міський голова.

Геннадій Дикий вручив ряду воїнів-інтернаціоналістів подяки виконавчого комітету міської ради.

Також, з промовами виступили голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур,  голова обласного комітету сімей загиблих і померлих учасників бойових дій та ветеранів війни  Олена Гаврилюк, представники міської громадської організації Українська Спілки ветеранів Афганістану, голова ветеранської організації органів внутрішніх справ Лариса Будова, заступник начальника сектора превенції Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Сергій Рудюк,  а також Митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих учасників бойових дій та поклали квіти до меморіальної дошки біля Каплиці святого Георгія Побідоносця. Також, Митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин провів молебень за упокій загиблих українців, котрі виконували свій громадянський обов'язок.

В заході взяли участь депутати міської ради, ветерани Афганістану, родичі загиблих, громадськість та журналісти місцевих ЗМІ.