Повідомлення про засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Засідання постійної комісії з питань  планування  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів відбудеться 17 лютого 2017 року о 10.00 у великій залі Білоцерківської міської ради (вул. Я. Мудрого, 15)

1.Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Білій Церкві на 2017 рік

2.Про ліквідацію комунального підприємства «Аптека №89»

3.Про деякі питання організації здійснення державно-приватного партнерства в місті Біла Церква

4.Про реорганізацію шляхом злиття комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комбінат шкільного харчування», комунального дрібно-роздрібного підприємства «Забота» Білоцерківської міської ради, комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою» і створення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна Варта»

5.Про надання згоди про проведення капітального ремонту в орендованому приміщенні КП КОР «Південне БТІ»

Місце проведення:
велика зала Білоцерківської міської ради (вул. Я. Мудрого, 15)
Дата анонса:
17 лютого 2017 року о 10.00